Beverly Hills Sign Photos

  • 24 replies
  • 4238 views
*

jams

  • ***
  • 3784
  • hayyylaveeeeet :)
    • View Profile
Re: Beverly Hills Sign Photos
« Reply #10 on: November 30, 2009, 09:09:19 AM »
i was just having fun with willy around, very cool and always carry a winning smile

good to hear...willy and co had a great time....grave ka busy injong sked...then turkey holidays...morag ako ang gikapoy whew...hehehee  ;D
kung ayaw mo sa kanya, pede akin na lang, hala tagay nahhh :)

*

OMG

  • *****
  • Administrator
  • 139996
    • View Profile
    • Mikey Gatal Worldwide
Re: Beverly Hills Sign Photos
« Reply #11 on: November 30, 2009, 09:10:39 AM »
good to hear...willy and co had a great time....grave ka busy injong sked...then turkey holidays...morag ako ang gikapoy whew...hehehee  ;D

nagduka pa ko hangtud karon jams kay nag apil sad mi ug gahapon ug fundraisng with Pro Tennis Players

*

jams

  • ***
  • 3784
  • hayyylaveeeeet :)
    • View Profile
Re: Beverly Hills Sign Photos
« Reply #12 on: November 30, 2009, 09:13:36 AM »
nagduka pa ko hangtud karon jams kay nag apil sad mi ug gahapon ug fundraisng with Pro Tennis Players

mao, ako sab gikapoy pud....hectic sab skeds og parties...3nights ang parteeey og tagay....graveee...nya among choir group nag visit/kanta sa nursing home...gusto nila regular na sab mi kanta sa ila, waaaaaa.....Sat & Sun na mi ga kanta sa church...patay na sa praktis  ;D
kung ayaw mo sa kanya, pede akin na lang, hala tagay nahhh :)

*

OMG

  • *****
  • Administrator
  • 139996
    • View Profile
    • Mikey Gatal Worldwide
Re: Beverly Hills Sign Photos
« Reply #13 on: November 30, 2009, 09:15:28 AM »
mao, ako sab gikapoy pud....hectic sab skeds og parties...3nights ang parteeey og tagay....graveee...nya among choir group nag visit/kanta sa nursing home...gusto nila regular na sab mi kanta sa ila, waaaaaa.....Sat & Sun na mi ga kanta sa church...patay na sa praktis  ;D

so in demand na diay gyud kaayo jams, gahapon practice sad mi new line dance with kent and hector

*

jams

  • ***
  • 3784
  • hayyylaveeeeet :)
    • View Profile
Re: Beverly Hills Sign Photos
« Reply #14 on: November 30, 2009, 09:31:40 AM »
so in demand na diay gyud kaayo jams, gahapon practice sad mi new line dance with kent and hector

sa man nga musik, katong uno dos tres buh?
kung ayaw mo sa kanya, pede akin na lang, hala tagay nahhh :)

*

OMG

  • *****
  • Administrator
  • 139996
    • View Profile
    • Mikey Gatal Worldwide
Re: Beverly Hills Sign Photos
« Reply #15 on: November 30, 2009, 09:33:49 AM »
sa man nga musik, katong uno dos tres buh?

yes jams, sayun ra baya pero daghan movements sa kamot

*

jams

  • ***
  • 3784
  • hayyylaveeeeet :)
    • View Profile
Re: Beverly Hills Sign Photos
« Reply #16 on: November 30, 2009, 09:37:13 AM »
yes jams, sayun ra baya pero daghan movements sa kamot

ahhh lisod na itudlo sa masa hehehe...bisan katong 'Nobody...wa pa naho natiwas og choreo hehehehe...nxt tym na lng...

uso na man diay kaajo sa pinas nah morag katong macarena, shalalala og sayaw kikay...bisan mga bata, naa na steps og mas daghn ang hand movements... ka kita ko sa naa nag send sa aho fwend...  ;D
 ;D
« Last Edit: November 30, 2009, 09:39:18 AM by jams »
kung ayaw mo sa kanya, pede akin na lang, hala tagay nahhh :)

*

OMG

  • *****
  • Administrator
  • 139996
    • View Profile
    • Mikey Gatal Worldwide
Re: Beverly Hills Sign Photos
« Reply #17 on: November 30, 2009, 09:40:20 AM »
ahhh lisod na itudlo sa masa hehehe...bisan katong 'Nobody...wa pa naho natiwas og choreo hehehehe...nxt tym na lng...

uso na man diay kaajo sa pinas nah morag katong macarena, shalalala og sayaw kikay...bisan mga bata, naa na steps og mas daghn ang hand movements... ka kita ko sa naa nag send sa aho fwend...  ;D
  ;D

at least pag uli namo puhon next year, naa sad mi pambato didto kung pasayawon mi sa Bohol

*

jams

  • ***
  • 3784
  • hayyylaveeeeet :)
    • View Profile
Re: Beverly Hills Sign Photos
« Reply #18 on: November 30, 2009, 09:42:14 AM »
at least pag uli namo puhon next year, naa sad mi pambato didto kung pasayawon mi sa Bohol

nice...maajo sab ng naa nay redi to dance hehehe, cge mikz, bak 2 work sa ko hehehe ;D
kung ayaw mo sa kanya, pede akin na lang, hala tagay nahhh :)

*

Mr. Boombastic

  • *****
  • 13194
  • Binagkal Mode Usa Tah..LOL!
    • View Profile
Re: Beverly Hills Sign Photos
« Reply #19 on: November 30, 2009, 12:56:34 PM »
madaug unta ta sa contest :o
Pag may nagsabi sayo’ng "I DON'T LIKE YOU" wag mong damdamin.. Hilahin m0 k0 at saka m0 sabihin sa kanya’ng "hu cares?!" eto o si KENT mahal na mahal ako!!!